9001 sert copy

new 2

video-about

News

 DSC0447 3Nuo liepos 11 d. Respublikinės Vilniaus psichiatrijos ligoninės Galerijoje PSI veikia Larisos Dmuchovskajos fotografijų paroda „Prezidentė“, kurioje užfiksuotos kadenciją baigiančios Lietuvos Respublikos Prezidentės Dalios Grybauskaitės veiklos akimirkos.

Nuotraukose Prezidentė įamžinta įvairiose situacijose: oficialių renginių ir švenčių metu, iškilminguose priėmimuose, susitikimuose ir gatvėje tarp savo šalies žmonių, susikaupimo minutę ir džiugesiu spinduliuojančia širdimi. Ši paroda – tai nuoširdi mūsų visų padėka Daliai Grybauskaitei už dešimties metų darbą Lietuvai ir jos žmonėms.

Parodą surengė Lietuvos centrinis valstybės archyvas. Už bendradarbiavimą ir galimybę eksponuoti ją savo galerijoje dėkojame Fotodokumentų skyriaus vedėjai Ingai Vizgirdienei ir nuotraukų autorei archyvo fotografei Larisai Dmuchovskajai. Paroda veiks iki šių metų rugsėjo mėnesio vidurio.

Maloniai kviečiame apsilankyti.

 

 

Aukciono taisyklės Aukciono priedai

VšĮ Respublikinė Vilniaus psichiatrijos ligoninė skelbia pripažinto nereikalingu arba netinkamu (negalimu) naudoti materialiojo turto pardavimo viešąjį aukcioną.

Turto valdytojas – VšĮ Respublikinė Vilniaus psichiatrijos ligoninė.

Ramun KmieliauskaitRespublikinės Vilniaus psichiatrijos ligoninės GALERIJOJE PSI atidaryta dailininkės Ramunės Kmieliauskaitės akvarelių paroda, kurioje eksponuojama net 18 menininkės darbų.

Sužaliavus ligoninės parkui, „pražydo“ ir pati ligoninė: atvėrėme GALERIJOS PSI langus ir įsileidome pavasario spalvų žaismą akvarelėse – nuo gegužės 23 d. čia eksponuojami Ramunės Kmieliauskaitės darbai. Jos akvarelės – tarsi skambanti gamtos simfonija. Įvairiaspalviai žiedai, šviesios spalvos dvelkia gamtos harmonija, apgaubia ramybe, pakylėja mintis virš kasdienybės, nukelia žiūrovą į svajonių pasaulį ir priverčia šypsotis. Tai ypač svarbu ligoninėje besigydantiems pacientams ir labai atsakingą bei įtemptą darbą dirbančiam personalui.

IMG 20190423 115212Šiais metais ligoninės pacientai ir darbuotojai, pasiilgę pavasario, saulės ir žalumos, turėjo galimybę dalyvauti net keliuose Velykų šventei skirtuose renginiuose. Socialinių ir psichosocialinės reabilitacijos paslaugų skyriaus darbuotojai, organizuodami šventinius užsiėmimus, pasirūpino, kad kiekvienas norintis įsitraukti į pasirengimo šurmulį rastų jam patinkančios veiklos.

Viena iš veiklų buvo skirta mėgstantiems meninę kūrybą. Pacientai ir darbuotojai spalvingais popieriniais margučiais papuošė Velykų medelį, kuris „išaugo“ ligoninės administraciniame korpuse ir padeda kurti šventinę nuotaiką einantiems pro šalį.

kosultacija

  knyg1903 2003

KatalogoVirselis

atkurimas100

Go to top