9001 sert copy

new 2

IMG 20190423 115212Šiais metais ligoninės pacientai ir darbuotojai, pasiilgę pavasario, saulės ir žalumos, turėjo galimybę dalyvauti net keliuose Velykų šventei skirtuose renginiuose. Socialinių ir psichosocialinės reabilitacijos paslaugų skyriaus darbuotojai, organizuodami šventinius užsiėmimus, pasirūpino, kad kiekvienas norintis įsitraukti į pasirengimo šurmulį rastų jam patinkančios veiklos.

Viena iš veiklų buvo skirta mėgstantiems meninę kūrybą. Pacientai ir darbuotojai spalvingais popieriniais margučiais papuošė Velykų medelį, kuris „išaugo“ ligoninės administraciniame korpuse ir padeda kurti šventinę nuotaiką einantiems pro šalį.

Prieš pat šv. Velykas, balandžio 16 d., visi pageidaujantys susikaupti ir pasisemti dvasinio įkvėpimo buvo pakviesti dalyvauti šv. Mišiose Švč. Mergelės Marijos Taikos karalienės bažnyčioje, kurias aukojo bažnyčios klebonas kun. Eduardas Kirstukas.

Šventinių renginių savaitę pabaigė linksma ir skambi Velykų vakaronė ligoninės parke. Muzika, liaudiški žaidimai, margučių ridenimas ir varžytuvės bei puikus oras gausiai susirinkusiems dalyviams leido pasijusti šios gražios žmonių ir gamtos šventės dalimi.

IMG 20190423 104408

kosultacija

  knyg1903 2003

KatalogoVirselis

atkurimas100

Go to top