9001 sert copy

new 2

Ramun KmieliauskaitRespublikinės Vilniaus psichiatrijos ligoninės GALERIJOJE PSI atidaryta dailininkės Ramunės Kmieliauskaitės akvarelių paroda, kurioje eksponuojama net 18 menininkės darbų.

Sužaliavus ligoninės parkui, „pražydo“ ir pati ligoninė: atvėrėme GALERIJOS PSI langus ir įsileidome pavasario spalvų žaismą akvarelėse – nuo gegužės 23 d. čia eksponuojami Ramunės Kmieliauskaitės darbai. Jos akvarelės – tarsi skambanti gamtos simfonija. Įvairiaspalviai žiedai, šviesios spalvos dvelkia gamtos harmonija, apgaubia ramybe, pakylėja mintis virš kasdienybės, nukelia žiūrovą į svajonių pasaulį ir priverčia šypsotis. Tai ypač svarbu ligoninėje besigydantiems pacientams ir labai atsakingą bei įtemptą darbą dirbančiam personalui.

Grafikė, akvarelininkė, nuo 1991 metų – Lietuvos dailininkų sąjungos narė R. Kmieliauskaitė yra surengusi daugiau kaip 20 personalinių parodų Lietuvoje ir užsienyje. Jos darbai eksponuoti Prancūzijoje, Vokietijoje, Italijoje, Liuksemburge, Švedijoje, Danijoje, Suomijoje, Norvegijoje, Kanadoje, JAV, Belgijoje ir kitur.

Esame labai dėkingi dailininkei, maloniai sutikusiai pasidalinti savo kūryba ir suteikusiai galimybę mūsų bendruomenei kasdienėje rutinoje patirti džiugių akimirkų, iš naujo atrasti meno ir gamtos sąskambius.

Paroda bus eksponuojama iki birželio 5d. darbo dienomis nuo 8 iki 16 valandos.

Kviečiame apsilankyti!

kosultacija

  knyg1903 2003

KatalogoVirselis

atkurimas100

Go to top