9001 sert copy

new 2

VšĮ Respublikinės Vilniaus psichiatrijos ligoninės (RVPL) antikorupcinė programa parengta vadovaujantis Lietuvos Respublikos nacionaline kovos su korupcija programa, Lietuvos Respublikos korupcijos prevencijos įstatymu ir kitais teisės aktais. Ja siekiama užkirsti kelią galimiems piktnaudžiavimams, šalinti korupcijos apraiškas bei skatinti ligoninės darbuotojų pilietiškumą ir netoleranciją šiam reiškiniui.

Korupcijos prevencijos klausimais galite kreiptis el. paštu – This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it. arba tel. 267 14 51. Atsakinga už korupcijos prevenciją ir kontrolės vykdymą – l.e.p. Vidaus medicininio audito tarnybos vadovė Nida Blaževičienė (kab. 206). Pageidautina, kad rašydami nurodytumėte asmens, kurio veiksmus skundžiate, vardą ir pavardę, pareigas ir skundžiamus veiksmus, kuriuos manote esant korupcinio pobūdžio. Taip pat prašome nurodyti savo vardą ir pavardę bei adresą, kuriuo galėtume pateikti atsakymą. Respublikinė Vilniaus psichiatrijos ligoninė užtikrina asmens duomenų ir suteiktos informacijos konfidencialumą. Visa gaunama informacija naudojama korupcijos prevencijos ligoninėje tikslais.

Primename, kad Sveikatos apsaugos ministerijoje veikia antikorupcinė SAM linija: nemokamas telefonas 8 800 66 004, apie korupciją galite pranešti ir el. paštu This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it. . Lietuvos gyventojai gali anonimiškai pranešti apie korupcijos atvejus asmens sveikatos priežiūros įstaigose.

Specialiųjų tyrimų tarnyba (STT) vykdo baudžiamąjį persekiojimą ir atskleidžia Lietuvos Respublikos baudžiamajame kodekse nustatytas korupcinio pobūdžio nusikalstamas veikas: kyšininkavimą, papirkimą, piktnaudžiavimą tarnybine padėtimi, tarnybos pareigų neatlikimą.

STT "karštosios linijos" telefonas (8 5) 266 3333, el.p. This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

Gerb. RVPL darbuotojai ir pacientai, nelikite abejingi neteisėtai veiklai. Pastebėję neteisėtus veiksmus – korupciją ar veikas, turinčias korupcinio pobūdžio nusikalstamos veikos požymių, kreipkitės vienu iš nurodytų telefonų ar elektroninio pašto adresų. Kovokime su korupcija kartu.

RVPL direktorius med. dr. profesorius Arūnas Germanavičius

Daugiau Informacijos >>>

 


ĮSAKYMAS DĖL ŠAKINĖS KORUPCIJOS PREVENCIJOS SVEIKATOS PRIEŽIŪROS SISTEMOJE 2015–2019 METŲ PROGRAMOS PATVIRTINIMO

ĮSAKYMAS DĖL LIETUVOS NACIONALINĖS SVEIKATOS SISTEMOS ĮSTAIGŲ DARBUOTOJŲ, SUSIDŪRUSIŲ SU GALIMA KORUPCINIO POBŪDŽIO NUSIKALSTAMA VEIKA, ELGESIO TAISYKLIŲ PATVIRTINIMO

PACIENTO ATMINTINĖ

KORUPCIJOS PREVENCIJOS PRIEMONIŲ 2018 – 2020 METŲ PLANAS

KORUPCIJOS PREVENCIJOS VŠĮ RESPUBLIKINĖJE VILNIAUS PSICHIATRIJOS LIGONINĖJE PROGRAMA

VIEŠOSIOS ĮSTAIGOS RESPUBLIKINĖS VILNIAUS PSICHIATRIJOS LIGONINĖS ELGESIO KODEKSAS

DĖL PRANEŠIMO APIE KORUPCINIO POBŪDŽIO NUSIKALSTAMAS VEIKAS

 

kosultacija

  knyg1903 2003

KatalogoVirselis

atkurimas100

Go to top