9001 sert copy

20161006 142559webKaip kiekvienais metais ligoninės bendruomenė tradiciškai paminėjo spalio 10-ąją, Pasaulinę psichikos sveikatos dieną. Ši diena – tai proga ne tik dar kartą susimąstyti, ką kiekvienas iš mūsų gali padaryti dėl sergančiųjų gerovės, bet taip pat galimybė specialistams ir pacientams susiburti bendroms iniciatyvoms bei šiltą bendruomeniškumo klimatą kuriančioms veikloms.
Socialinių ir psichosocialinės reabilitacijos paslaugų skyriaus darbuotojai šiais metais organizavo ne vieną Pasaulinės psichikos sveikatos dienos paminėjimo renginį.

Artėjant svarbiai dienai socialinio darbo specialistai kreipėsi į ligoninės pacientus – prašė pagalvoti ir užrašyti svarbiausius savo lūkesčius, norus ir svajones, kurių išsipildymo norėtų palinkėti sau, likimo draugams ir visiems žmonėms. Linkėjimus ir lūkesčius surašius ant spalvingų rudeninių lapų, bendromis pastangomis buvo sukurtas įspūdingas svajonių medis, kuris stebina ir džiugina praeivius administraciniame ligoninės korpuse.
Spalio 10-ą dieną ligoninėje vyko šventinis koncertas – svečiavosi meno kolektyvas iš Jasiuliškių socialinės globos namų, su kuriais mūsų įstaigą sieja ilgamečiai profesinio ir kultūrinio bendradarbiavimo ryšiai. Į smagų renginį pakviesti atvyko ir netolimi kaimynai – savarankiško gyvenimo namų „Savi namai“ bei dienos centro „Mes esame“ lankytojai, gyventojai ir darbuotojai.
Spalio 11-ą dieną pacientai ir darbuotojai lankėsi Naujosios Vilnios Švč. M. Marijos Taikos Karalienės bažnyčioje, kur dalyvavo specialiai ligoninės bendruomenei skirtose pamaldose.

kosultacija

  knyg1903 2003

KatalogoVirselis

atkurimas100

GRĮŽTI Į VIRŠŲ