9001 sert copy

122016 m. lapkričio 10 d., tęsiant Socialinių ir psichosocialinės reabilitacijos paslaugų skyriaus iniciatyvą, skirtą siekti glaudesnio bendradarbiavimo su kitomis institucijomis, ligoninėje lankėsi Utenos socialinės globos namų darbuotojų ir gyventojų atstovai, vadovaujami vyriausios socialinės darbuotojos Aidos Kaušylienės. Jau nuo ryto administraciniame korpuse šurmuliavo globos namų gyventojų rankdarbių paroda-mugė, kurioje netrūko pageidaujančių įsigyti patikusius darbelius bei pasisemti naujų idėjų savo kūrybinei veiklai.

Susitikimą pratęsė konferencijų salėje įvykęs Utenos socialinės globos namų, įstaigos teikiamų paslaugų ir veiklos pristatymas. Parengtą vaizdo medžiagą pakomentavo socialinė darbuotoja Žydrūnė Čižienė, jai talkino kiti specialistai ir globos namų gyventojai. Susitikimo dalyviai – ligoninės pacientai ir darbuotojai, išsamiau susipažino su šios globos įstaigos paslaugomis asmenims, turintiems psichikos sutrikimų, galėjo betarpiškai pasidomėti galimybėmis pasinaudoti paslaugomis konkrečiais atvejais.

Gerą nuotaiką svečiai dovanojo susitikimo pabaigoje suvaidinę linksmą spektaklį „Trys paršiukai“. Žinomi ir mieli personažai, išradingai savo vaidmenis atlikę globos namų gyventojai, puikios dekoracijos ir plojimų negailėję žiūrovai – tokie įspūdžiai buvo aptariami nuoširdaus bendravimo valandėlės po spektaklio metu.

kosultacija

  knyg1903 2003

KatalogoVirselis

atkurimas100

GRĮŽTI Į VIRŠŲ