9001 sert copy

apdovanoj1

Vilniuje iškilmingai paminėta Lietuvos medicinos darbuotojo diena. Iš visos šalies į Vilniaus Rotušę susirinkusius medikų bendruomenės narius pasveikino ir labiausiai nusipelniusius apdovanojo LR sveikatos apsaugos ministras Aurelijus Veryga.
Mūsų ligoninės Reanimacijos ir intensyviosios terapijos skyriaus slaugytoja TERESA BAGDONAVIČIENĖ apdovanota Nusipelniusio Lietuvos slaugytojo garbės ženklu ir jai suteiktas Nusipelniusio Lietuvos slaugytojo vardas.


BagdonavicieneTeresa Bagdonavičienė savo darbinę veiklą pradėjo 1981 m. Greitosios medicinos pagalbos (GMP) kardiologinėje brigadoje, baigusi Leningrado medicinos mokyklą ir įgijusi medicinos felčerės kvalifikaciją. 1983 m. ji grižo į Lietuvą, dirbo medicinos felčere Vilniaus m. GMP kardiologinėje brigadoje, 1988–1994 m. – vienoje Vilniaus gamyklų, miesto 11-oje poliklinikoje. Turėdama daug žinių ir įgavusi patirties, 1994 m. pradėjo dirbti Respublikinės Vilniaus psichiatrijos ligoninės Reanimacijos ir intensyviosios terapijos skyriuje, kur dirba iki šiol.
T. Bagdonavičienė yra profesionali, aukštos kvalifikacijos slaugytoja iš pašaukimo. Greitos orientacijos, turinti išskirtinių žinių ir gebėjimų planuoti, atlikti holistinę, empatinę ir koordinuotą slaugą, yra atsakinga, pareiginga, dėmesinga, siekianti aukštos kokybės rezultatų.
T. Bagdonavičienė savo žiniomis, patirtimi, mielai dalijasi su skyriaus bei ligoninės kolegomis. Dėl taktiškumo, geranoriškumo, paslaugumo bei nuolatinės pagalbos kolegoms ją pažįsta ir gerbia visas ligoninės personalas – tiek slaugytojai, tiek gydytojai, tiek kiti darbuotojai.
Nepaisant savo didelės darbo patirties, T. Bagdonavičienė nuolat kelia savo kvalifikaciją, gautas naujas žinias pritaiko praktikoje. Skyriuje ji yra didžiulis autoritetas tiek kolegoms, tiek pacientams.
Teresa Bagdonavičienė yra išskirtinė asmenybė, mylinti savo darbą ir žmones, kuriems ji padeda, kuriais nuoširdžiai rūpinasi. Džiaugiamės jos įvertinimu ir nuoširdžiai sveikiname, gavus Nusipelniusios Lietuvos slaugytojos vardą.

kosultacija

  knyg1903 2003

KatalogoVirselis

atkurimas100

GRĮŽTI Į VIRŠŲ