9001 sert copy

Respublikinė Vilniaus psichiatrijos ligoninė nuolat sprendžia klausimus kaip gerinti bendradarbiavimą su kitomis gydymo įstaigomis tam, kad pacientai sulauktų skubesnės ir efektyvesnės pagalbos. RVPL yra pasirašiusi sutartis su įvairiomis asmens sveikatos priežiūros įstaigomis, kuriose numatyta kaip apjungti savo pastangas, darbą ir žinias ligoninės pacientams teikiant kokybiškas paslaugas.

Siekiant užtikrinti aukštą asmens sveikatos priežiūros paslaugų kokybę, esant būtinumui patikslinti ar nustatyti diagnozę, paskirti gydymą ar atlikti specifinius tyrimus, kurie neatliekami RVPL, bendradarbiaujama su VšĮ Vilniaus universiteto ligoninės Santariškių klinikomis ir jų filialais, Infekcinių ligų ir tuberkuliozes ligonine, VšĮ Respublikine Vilniaus universitetine ligonine, VšĮ Greitosios medicinos pagalbos stotimi, VšĮ Nacionaliniu kraujo centru, Nacionaline visuomenės sveikatos priežiūros laboratorija, VšĮ Centro ir Naujosios Vilnios poliklinikomis.

Bendradarbiavimas su Nacionaliniu vėžio institutu užtikrina ligoninėje besigydantiems pacientams, kuriems įtariamos onkologinės ligos, skubų pagalbos pasiekiamumą, o pacientams, kuriems diagnozuotos onkologinės ligos – gydymo tęstinumą.

Ligoninė bendradarbiauja su visomis apskrityje esančiomis pirminėmis asmens sveikatos priežiūros įstaigomis (gydytojais psichiatrais, šeimos gydytojais), Vilniaus miesto psichikos sveikatos centru.

 

 

kosultacija

  knyg1903 2003

KatalogoVirselis

atkurimas100

GRĮŽTI Į VIRŠŲ